Stabdys diabetui

Stabdys diabetui

Nuolatinis alyvuogių aliejaus vartojimas turi teigiamą poveikį cukraus kiekiui kraujyje ir jautrumui insulinui! Stabdys diabetui, ne kitaip.

Netikėtas mitybos specialistų atradimas inicijavo klinikinį tyrimą, kuriame dalyvavo 418 atsitiktinai atrinktų sveikų žmonių. Ištyrus jų kraujo mėginius ir sutikrinus duomenis paaiškėjo, kad tiems, kurių mityboje iš riebalų dominavo ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus, rizika susirgti II tipo diabetu buvo net 40 proc. ar daugiau mažesnė negu tiems, kurie alyvuogių aliejaus vartojo mažai ar visiškai nevartojo.

Kaip žinia, net 90 proc. visų cukrinio diabeto atvejų yra II-ojo tipo: medikai vienu balsu kartoja, kad tai sudėtinga lėtinė liga, kuria sergant organizmas negali pasigaminti pakankamai insulino arba jį vartoti efektyviai. Kol kas reikia papildomų tyrimų, kaip konkrečiai alyvuogių aliejuje esančios veikia insuliną bei jo įsisavinimą . Bet mitybos specialistai jau drąsiai teigia, kad alyvuogių aliejaus vartojimas gali sumažinti II tipo diabeto riziką. Taigi, galima teigti, kad ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus yra stabdys diabetui.

Todėl pasakodami apie ypač tyrą alyvuogių aliejų visada ir rašome: Į SVEIKATĄ! Mūsų atrinkto ir rekomenduojamo alyvuogių aliejaus iš Kretos galite užsisakyti čia: kretosskoniai.lt/produkto-kategorija/alyvuogiu-aliejus – pristatymas visoje Lietuvoje. Dabar kartu su aliejumi jau galite užsakyti ir ekologiškų žolelių!

Parengta pagal JAV nacionalinių sveikatos institutų (NIH) publikuotą mokslinių tyrimų medžiagą, skelbiamą pubmed.gov

Apie „Kretos skonių” produktų naudą

Apie alyvuogių aliejaus, vynuogių sirupo (petimezi) naudingąsias savybes skaitykite kitose rubrikos „Nauda ir savybės“ straipsniuose. Alyvuogių aliejaus, žaliųjų ir juodųjų alyvuogių, vynuogių sirupo petimezi, čiobrelių medaus galima užsisakyti, produktus pristatome į OMNIVA paštomatus. Visos prekės ir suformuoti rinkiniai išvardinti čia: kretosskoniai.lt/parduotuve

Patiekalų receptus, kuriuose naudojame alyvuogių aliejų, žalias ar juodas alyvuoges, vynuogių sirupą petimezi, čiobrelių medų rasite mūsų tinklaraštyje: kretosskoniai.lt/kategorija/skoniu-zurnalas/receptai

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti dėl tradicinių Kretos ir Graikijos valgių, susisiekite tiesiogiai – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą