Kaip atlikti užsakymą?

Kaip atlikti užsakymą www.kretosskoniai.lt el. parduotuvėje? Esminiai pastebėjimai:

1) atlikti užsakymą yra paprasta – mūsų el. parduotuvės veikimo principas panašus į daugelio kitų el. parduotuvių veikimą, 
2) norint atlikti užsakymą nėra būtina registruotis el. parduotuvėje, bet registracija suteikia daugiau privalumų,
3) užsakymas priimamas tik pilnai apmokėjus už prekes, pasirenkant vieną iš Jums priimtinų apmokėjimo būdų.

Išsamiau – apie kiekvieną iš aukščiau minėtų trijų punktų atskirai.


Prekių UŽSAKYMO ŽINGSNIAI trumpai

 • Atidarykite parduotuvės puslapį.
 • Pasirinkite norimą prekę pažymėdami kiekį spauskite mygtuką „Į krepšelį“.*
 • Jeigu reikalingos kelios analogiškos prekės, didinkite kiekį, spauskite pliusą (+), o jei norite sumažinti prekių kiekį atitinkamai spauskite minusą (–) ir po to spauskite mygtuką „Į krepšelį”.
 • Sistema parodys langelį, kuriame pasirinksite, ar apmokėti už prekę (užbaigti užsakymą), ar tęsti apsipirkimą toliau, jeigu norite užsakyti kitų prekių.
 • Pakartokite tuos pačius veiksmus su kitomis prekėmis, kurias norite užsakyti.
 • Jeigu norite apmokėti už prekę spauskite mygtuką „Apmokėti”. Jei to mygtuko nematote arba jei užsakymą atliekate mobiliajame įrenginyje / telefone, puslapio viršuje, dešinėje pusėje paspauskite ant savo prekių krepšelio (matysite pasirinktų prekių kiekį) mygtuką „Apmokėti”.
 • Įveskite pirkėjo duomenis – įvesdami el. pašto adresą ir telefono numerį kruopščiai juos patikrinkite, kad nebūtų klaidų, nes jie bus naudojami komunikuojant su Jumis dėl prekių pristatymo. Tame pačiame puslapyje matysite savo užsakymo suvestinę.
 • Įsitikinę, kad krepšelyje yra visos pasirinktos prekės, spauskite mygtuką „Tęsti”.
 • Pasirinkite tinkamiausią apmokėjimo būdą, spauskite „Patvirtinu užsakymą” ir sekite apmokėjimo vykdymo nuorodas
 • Jūsų nurodytu el. paštu gausite atlikto užsakymo detales.
 • Įsitikinkite, kad tai paprasta!

*Jei vietoj mygtuko „Į krepšelį“ matote mygtuką „Išsamiau“, vadinasi, šiuo metu tos prekės negalime pasiūlyti, bet galite apie ją išsamiau paskaityti.


REGISTRACIJA ir prisijungimas prie savo duomenų

 • Jei dar nesate prisiregistravę, el. parduotuvės dešiniajame viršutiniame kamputyje spauskite „Prisijunkite“ ir suveskite savo duomenis skyrelyje „Registruotis“ ir paspauskite mygtuką „Registruotis“. Prisiregistruoti galima ir įsigyjant prekes – pildant užsakymo formą yra galimybė išsaugoti duomenis registracijai.
 • Jei esate prisiregistravę, į savo paskyrą pateksite el. parduotuvės dešiniajame viršutiniame kamputyje paspaudę „Prisijunkite“ ir skyrelyje „Prisijungti“ suvedę savo vartotojo vardą bei slaptažodį spauskite mygtuką „Prisijungti“.
 • Užsiregistravę arba prisijungę pateksite į savo paskyrą, kurioje matysite savo užsakymus – aktualius ir buvusius, taip pat galėsite keisti savo duomenis, kurie automatiškai atsiras prekių įsigijimo formoje Jums kiekvieną kartą prisiregistravus pildant užsakymą.
 • Vartotojo vardas gali nesutapti su realiu Jūsų vardu ir pavarde. Vartotojo vardą ir slaptažodį galite sugalvoti. Prisiminkite arba kitaip išsisaugokite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad vėliau galėtumėt prisijungti prie savo paskyros.
 • Atkreipkite dėmesį į savo kontaktus: el. pašto adresą ir telefono numerį – kruopščiai juos patikrinkite, kad nebūtų klaidų, nes šie kontaktai bus naudojami komunikuojant su Jumis dėl prekių pristatymo. Nurodžius neteisingą el. pašto adresą ir/arba telefono  numerį negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo.
 • Jeigu išsirinktą prekę norėtumėte nusiųsti dovanų, užsakymo gavėju gali nurodyti kitą asmenį: tokiu atveju užsakymo formoje palikite / nurodykite savo el. pašto adresą, o vardą bei pavardę ir telefono numerį įrašykite to gavėjo, kuriam siunčiate dovaną. Būsime dėkingi, jei apie tai, kad Jūsų užsakymas yra dovana kitam asmeniui pildydami užsakymą įrašysite laukelyje „Pastabos“.
 • Prisiregistravus prie el. parduotuvės kitą kartą joje apsiperkant nereikės suvedinėti savo duomenų – jie automatiškai atsiras užsakymo formoje. Taip pat prisiregistravusius vartotojus pirmuosius informuosime apie specialius pasiūlymus, jiems skirsime nuolaidų kuponus.

Apie per registraciją pateiktų duomenų apsaugą plačiau skaitykite privatumo politikoje >>


APMOKĖJIMAS už pasirinktas prekes

Apmokėjimai už pasirinktas prekes www.kretosskoniai.lt el. parduotuvėje priimami per „ConnectPay“ mokėjimų surinkimo ir administravimo sistemą. Apmokėti už pasirinktą prekių krepšelį galite:

 • prisijungiant prie savo el. bankininkystės sistemos (banklink) – užpildžius užsakymo formą matysite sąrašą bankų, per kurių el. bankininkystės sistemas galite apmokėti už prekes – Jums tereikia paspausti ant to banko ženkliuko, kurio el. bankininkystės sistema naudojatės, ir sekant nuorodomis apmokėti užsakymą.
 • įvedant savo mokėjimo kortelės duomenis – užpildžius užsakymo formą matysite nuorodas, kokiomis debetinėmis arba kreditinėmis kortelėmis yra priimami apmokėjimai. Pasirinkę apmokėjimą kortele turėsite suvesti reikiamus duomenis ir sekant nuorodomis apmokėti užsakymą.

Joks papildomas mokestis už pasirinktą apmokėjimo būdą nėra nuskaičiuojamas – mokate tą sumą, kuri įrašyta Jūsų užsakyme.


PAGALBA

Kilus klausimams dėl užsakymo atlikimo, registracijos arba apmokėjimo, rašykite mums el. paštu kretosskoniai@manokreta.lt arba susisiekite kitais mūsų pagrindinėje svetainėje nurodytais kontaktais >>

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą