Prekių pristatymas

Kretos Skonių prekių pristatymas vykdomas per OMNIVA paštomatų tinklą visoje Lietuvoje. OMNIVA paštomatų sąrašą ir tinklo žemėlapį rasite čia: www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai. Prekės į užsienyje esančius OMNIVA paštomatus kol kas nėra siunčiamos.

Užsakant didelius prekių kiekius, t.y. nuo 30 prekių ar daugiau dėl jų saugaus pristatymo galime susisiekti su Jumis tiesiogiai ir susiderinti persiuntimo / perdavimo detales.

Pakavimo ir siuntimo kaina

  • jei užsakote prekių, kurių bendra suma iki 99 Eur, pakavimo ir siuntimo kaina – lygiai 5,00 Eur.
  • jei užsakote prekių, kurių bendra suma lygi arba viršija 99 Eur, pakavimo ir siuntimo kaina – 0,00 Eur, t.y. pakavimas ir siuntimas yra nemokami.

Užsakymo vykdymas

Gavus užsakymą ir apmokėjimą užsakymas perduodamas vykdymui: siunta paruošiama ir perduodama į OMNIVA paštomatų tinklą persiuntimui per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo.

Tiek užsakymo patvirtinimą, tiek apie paruoštos siuntos išsiuntimą užsakovas informuojamas atskiromis žinutėmis tuo el. pašto adresu, kurį buvo nurodęs atlikdamas užsakymą. Todėl pildant užsakymą atkreipkite dėmesį, kad Jūsų el. pašto adresas būtų teisingas, be klaidų. Jeigu atlikę prekių užsakymą ir jį apmokėję negaunate jokio patvirtinimo, apie tai nedelsiant prašome pranešti el. paštu kretosskoniai@manokreta.lt

Siuntimo trukmė

Kai suformuota siunta perduodama į OMNIVA paštomatų tinklą, jos siuntimas vykdomas pagal OMNIVA nustatytą pristatymo terminą, kuris skirtingu laikotarpiu gali būti skirtingas ir skelbiamas šiame puslapyje: www.omniva.lt/privatus/siunta/pristatymo_laikas

Apie siuntos pristatymą į pasirinktą paštomatą užsakovas informuojamas SMS žinute tuo telefonu, kuris įrašomas pildant užsakymą. Todėl pildant užsakymą atkreipkite dėmesį, kad Jūsų telefono numeris būtų teisingas, be klaidų.

Elektroninėje parduotuvėje www.kretosskoniai.lt parduodamų prekių siuntimo per OMNIVA paštomatus standartines sąlygas rasite čia >>

EKO pakavimas

Siuntimų paruošimui ir pakavimui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko. Gavus siuntinį prašome visas siuntinių pakavimui skirtas medžiagas utilizuoti laikantis antrinio panaudojimo atliekų rūšiavimo taisyklių.

Siuntiniams užpildyti naudojame krakmolinių kapsulių užpildą – jos natūraliai suyra vandenyje, todėl rūšiuojant atliekas jas išmeskite į bendrų buitinių atliekų konteinerius.


El. parduotuvės www.kretosskoniai.lt prekėmis Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą