DUK / Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodamų klausimų – DUK – sąrašas Jums padės greitai ir lengvai rasti atsakymus dėl Kretos Skonių prekių užsakymo, pristatymo ar pačių prekių savybių. Sąrašas pastoviai pildomas atsižvelgiant į Jūsų užduodamus klausimus, kuriuos galite rašyti užsakydami prekes laukelyje „Pastabos“ arba rašyti mums el. paštu kretosskoniai@manokreta.lt

Kaip atlikti užsakymą?

Esminiai pastebėjimai:

1) atlikti užsakymą yra paprasta – mūsų el. parduotuvės veikimo principas panašus į daugelio kitų el. parduotuvių veikimą,
2) norint atlikti užsakymą nėra būtina registruotis el. parduotuvėje, bet registracija suteikia daugiau privalumų,
3) užsakymas priimamas tik pilnai apmokėjus už prekes, pasirenkant vieną iš Jums priimtinų apmokėjimo būdų.

Išsamiau – apie kiekvieną iš aukščiau paminėtų trijų punktų skaitykite čia >>

Kretos Skonių prekių pristatymas vykdomas per OMNIVA paštomatų tinklą visoje Lietuvoje. Detalų prekių pristatymo aprašymą rasite čia >>

Prekės į užsienyje esančius OMNIVA paštomatus kol kas nėra siunčiamos.

Užsakant didelius prekių kiekius, t.y. nuo 30 prekių ar daugiau dėl jų saugaus pristatymo galime susisiekti su Jumis tiesiogiai ir susiderinti persiuntimo / perdavimo detales.

Siunta paruošiama ir perduodama į OMNIVA paštomatų tinklą persiuntimui per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo.

Kai suformuota siunta perduodama į OMNIVA paštomatų tinklą, jos siuntimas vykdomas pagal OMNIVA nustatytą pristatymo terminą, kuris skirtingu laikotarpiu gali būti skirtingas ir skelbiamas šiame puslapyje: www.omniva.lt/privatus/siunta/pristatymo_laikas

 

 

Apmokėjimai už pasirinktas prekes www.kretosskoniai.lt el. parduotuvėje priimami per „ConnectPay“ mokėjimų surinkimo ir administravimo sistemą. Apmokėti už pasirinktą prekių krepšelį galite:

  • prisijungiant prie savo el. bankininkystės sistemos (banklink) – užpildžius užsakymo formą matysite sąrašą bankų, per kurių el. bankininkystės sistemas galite apmokėti už prekes – Jums tereikia paspausti ant to banko ženkliuko, kurio el. bankininkystės sistema naudojatės, ir sekant nuorodomis apmokėti užsakymą.
  • įvedant savo mokėjimo kortelės duomenis – užpildžius užsakymo formą matysite nuorodas, kokiomis debetinėmis arba kreditinėmis kortelėmis yra priimami apmokėjimai. Pasirinkę apmokėjimą kortele turėsite suvesti reikiamus duomenis ir sekant nuorodomis apmokėti užsakymą.

Joks papildomas mokestis už pasirinktą apmokėjimo būdą nėra nuskaičiuojamas – mokate tą sumą, kuri įrašyta Jūsų užsakyme.

Visą informaciją apie Kretos Skonių el. parduotuvėje parduodamas prekes rasite Skonių žurnalo rubrikoje „Apie Kretos produktus“, spauskite čia >>

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą