Pagalba skrandžiui

Pagalba skrandžiui

Savalaikė pagalba skrandžiui ir skrandis Jums padėkos, jei dažniau jame atsiras alyvuogių aliejaus . Ne bet kokio! Mokslininkai išskiria ypač tyro alyvuogių aliejaus naudą skrandžio mikroflorai. Tyrinėjant ypač tyro šalto spaudimo alyvuogių aliejaus antibakterines savybes buvo pastebėta ir galiausiai tyrimais įrodyta, kad tokiame aliejuje esančios medžiagos turi poveikį ‘helicobacter pylori’ bakterijoms, kurios gyvena skrandyje ir gali sukelti skrandžio opas bei skrandžio vėžį.

Atliekant tyrimus mėgintuvėlyje nustatyta, kad ypač tyras alyvuogių aliejus nukenksmina arba sunaikina aštuonias ‘helicobacter pylori’ genties bakterijas, iš kurių trys yra itin atsparios antibiotikams. Atliekant tyrimus su žmonėmis paaiškėjo, kad kasdien vartojant po 30 gramų aukščiausios kokybės ypač tyro alyvuogių aliejaus vos per dvi savaites ‘helicobacter pylori’ sukeliama infekcija buvo nuslopinta arba visiškai išgydyta iki 40 proc. pacientų. Pagalba skrandžiui, ne kitaip! Todėl „Kretos Skoniuose“ pristatydami savo alyvuogių aliejų ir rašome: Į SVEIKATĄ! Mūsų ypač tyro šalto spaudimo alyvuogių aliejaus iš Kretos galite užsisakyti čia: kretosskoniai.lt/produkto-kategorija/alyvuogiu-aliejus – pristatymas visoje Lietuvoje.

Parengta pagal JAV nacionalinių sveikatos institutų (NIH) publikuotą mokslinių tyrimų medžiagą, skelbiamą pubmed.gov

Apie „Kretos skonių” produktų naudą

Apie alyvuogių aliejaus, vynuogių sirupo (petimezi) naudingąsias savybes skaitykite kitose rubrikos „Nauda ir savybės“ straipsniuose. Alyvuogių aliejaus, žaliųjų ir juodųjų alyvuogių, vynuogių sirupo petimezi, čiobrelių medaus galima užsisakyti, produktus pristatome į OMNIVA paštomatus. Visos prekės ir suformuoti rinkiniai išvardinti čia: kretosskoniai.lt/parduotuve

Patiekalų receptus, kuriuose naudojame alyvuogių aliejų, žalias ar juodas alyvuoges, vynuogių sirupą petimezi, čiobrelių medų rasite mūsų tinklaraštyje: kretosskoniai.lt/kategorija/skoniu-zurnalas/receptai

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti dėl tradicinių Kretos ir Graikijos valgių, susisiekite tiesiogiai – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą