Alyvuogių aliejus neturi galiojimo laiko?

Alyvuogių aliejus neturi galiojimo laiko?

Ar žinote, kad ypač tyras alyvuogių aliejus neturi galiojimo laiko? 🫒 Turbūt pastebėjote, kad ant tokio aliejaus pakuočių visada vietoje „galioja iki…“ rašoma „geriausias iki…“ arba „patartina suvartoti iki…“ – ir niekada ypač tyro alyvuogių aliejaus sudėtyje nerasite jokių papildomų produktų ar konservantų, nes toks aliejus pats yra puikiausias natūralus konservantas!

Alyvuogių aliejaus konservacinės savybės pastebėtos jau nuo seno: antikos laikais graikai alyvuogių aliejų naudojo norėdami ilgiau išsaugoti daržoves, mėsą, net žuvį ir jūros gėrybes. Iki šių dienų Kretoje galima įsigyti alyvuogių aliejuje konservuojamų artišokų, saulėje džiovintų pomidorų, paskrudintų paprikų, netgi kieto avies pieno sūrio! Nė viena Kretos šeimininkė neapsieina be alyvuogių aliejaus nuo pelėsio apsaugodama padažus.

Jeigu ir Jūs daugiau vartojate, pavyzdžiui, pomidorų padažo, jį nuo pelėsio galite saugoti apipildami alyvuogių aliejumi: kaskart iš stiklainio paėmę reikiamą kiekį pomidorų padažo išlyginkite jo paviršių ir užpilkite iki 1 cm sluoksnį alyvuogių aliejaus – šitaip pomidorų padažas bus apsaugotas nuo išorinio poveikio, o Jums tereikės kaskart naudojant padažą tiesiog nupilti alyvuogių aliejų, kurį galėsite čia pat panaudoti tiek salotoms, tiek troškiniui, tiek keptam patiekalui, nes alyvuogių aliejus neturi galiojimo laiko.

Ypač tyras alyvuogių aliejus negenda, laikui bėgant keičiasi tik jo skoninės savybės – tokie pasikeitimai labai priklauso nuo laikymo sąlygų.

Tad jeigu norite visada po ranka turėti puikų natūralų konservantą, kurį bet kada galėsite panaudoti savo patiekalams, užpildykite užsakymo užsakymą čia: kretosskoniai.lt/parduotuve – ypač tyru šalto spaudimo alyvuogių aliejumi iš Kretos prekiaujame visoje Lietuvoje.

Beje, ten pat galite įsigyti ir tradiciniu kretietišku būdu alyvuogių aliejuje išsaugotų juodų bei žalių alyvuogių. Visus produktus patys atrenkame ir rekomenduojame.

Apie „Kretos skonių” produktų naudą

Apie alyvuogių aliejaus, vynuogių sirupo (petimezi) naudingąsias savybes skaitykite kitose rubrikos „Nauda ir savybės” straipsniuose. Alyvuogių aliejaus, žaliųjų ir juodųjų alyvuogių, vynuogių sirupo petimezi, čiobrelių medaus galima užsisakyti, produktus pristatome į OMNIVA paštomatus. Visos prekės ir suformuoti rinkiniai išvardinti čia: kretosskoniai.lt/parduotuve/

Patiekalų receptus, kuriuose naudojame alyvuogių aliejų, žalias ar juodas alyvuoges, vynuogių sirupą petimezi, čiobrelių medų rasite mūsų tinklaraštyje: kretosskoniai.lt/kategorija/skoniu-zurnalas/receptai

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti dėl tradicinių Kretos ir Graikijos valgių, susisiekite tiesiogiai – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Ragaukite, gaminkite, pažinkite ir/arba prisiminkite Kretą! Į sveikatą! 🌿🌿🌿

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Įdėta į krepšelį.
Apmokėti Tęsti apsipirkimą